Kopaonik SKI BUS 2022/2023. – Radno vreme, stajališta i linije iz Brzeća, Brusa i Vikend naselja do Kopaonika

U ski sezoni 2022/2023. na području ski centra Kopaonik saobraćaju tri redovne autobuski linije.
1. linija prevozi na relaciji Vikend naselje – centar Kopaonika, druga na relaciji Hotel Junior – Gondola, a treća povezuje Brus, Brzeće i centar Kopaonika.

2. Autobuska ski linija u Brzeću (još uvek nije ažurirano za ovu ski sezonu) startovaće je radom 25. decembra 2021. godine i prevoziće putnike na relaciji Junior – Apart hotel „Kopaonik“ – Gondola. Trenutno postoji šest (6) polazaka, a cena povratne karte je 150 dinara. Кarte se kupuju direktno u autobusu, a prevoz putnika vrši firma Kruna iz Brusa.

Stajališta Red vožnje | Polasci
Junior – Apart hotel „Kopaonik“ – Gondola 8:45 9:00 9:15 9:30 12:15 12:30
Stajališta Red vožnje | Odlasci
Gondola – Apart hotel „Kopaonik“ – Junior 15:30 15:45 16:00 16:15

Povratna karta: 150 dinara

3. Autobuska ski linija Brus – Brzeće – Kopaonik (još uvek nije ažurirano za ovu ski sezonu) startovala je sa radom polovinom decembra. Prevoz je organizovan od strane autobuskog prevoznika „Jugoprevoz Kruševac“. Postoje dva polaska iz Brusa i dva povratka sa Kopaonika. Karte su se kupovale isključivo u autobusu.

Red vožnje | Polasci
Autobuska stanica
Brus
Stanica Brzeće
(Hotel Junior)
Autobuska stanica Kopaonik Cena (jedan smer)
Brus – Kopaonik
Cena (jedan smer)
Brzeće – Kopaonik
06:45 07:15 08:00 330 RSD 210 RSD
11:00 11:30 12:15 420 RSD 240 RSD
Red vožnje | Odlasci
Autobuska stanica Kopaonik Stanica Brzeće
(Hotel Junior)
Autobuska stanica
Brus
Cena (jedan smer) Kopaonik – Brus Cena (jedan smer) Kopaonik – Brzeće
16:00 16:45 17:15 330 RSD 210 RSD
16:15 17:00 17:30 420 RSD 240 RSD
Telefon za kontakt: +381373826320

1. Autobuska ski linija iz Vikend naselja, startuje je sa radom 8. decembra 2022. godine i prevoziće putnike do 1. aprila 2023. godine. U funkciji su tri niskopodna autobusa, kapaciteta 210 mesta, koji saobraćaju na relaciji od hotela Milmari do Кonaka (Sunčani vrhovi). Trenutno postoji šest (6) polazaka i ukupno devet (9) stanica. Može se kupiti karta u jednom pravcu, koja će iznositi 350 dinara i povratna karta, koja će iznositi 600 dinara. Deca do 4 (četiri) godine koja sede u krilu roditelja ne plaćaju kartu.

Sezonska karta iznosi 36.000 dinara. Trodnevna povratna karta (3 dana) iznosi 1.500 dinara, sedmodnevna povratna karta (7 dana) iznosi 3.500 dinara.

Karte se kupuju direktno u autobusu, osim sezonskih, sedmodnevnih i trodnevnih karata koje se kupuju na recepciji turističke agencije TIK TURIST Kopaonik u kompleksu Milmari. Prevoz putnika vrši firma Monto Кop d.o.o. Raška.

Stajališta Red vožnje | Polasci
Glog – Milmari“ 8:30 9:30 10:30 12:30 14:30 15:30 16:30
Srebrna planina“ 8:32 9:32 10:32 12:32 14:32 15:32 16:32
Kraljevi Čardaci 8:34 9:34 10:34 12:34 14:34 15:34 16:34
Čajetinska česma 8:36 9:36 10:36 12:36 14:36 15:36 16:36
Jasle 8:38 9:38 10:38 12:38 14:38 15:38 16:38
Mujen 8:41 9:41 10:41 12:41 14:41 15:41 16:41
Zoned 8:43 9:43 10:43 12:43 14:43 15:43 16:43
Žiča Sunčana d. 8:49 9:49 10:49 12:49 14:49 15:49 16:49
Hotel Putnik 8:51 9:51 10:51 12:51 14:51 15:51 16:51
Olga Dedijer 8:53 9:53 10:53 12:53 14:53 15:53 16:53
Konaci 8:55 9:55 10:55 12:55 14:55 15:55 16:55
Stajališta Red vožnje | Odlasci
Konaci 9:00 10:00 11:00 13:00 15:00 16:00 17:00
Olga Dedijer 9:03 10:03 11:03 13:03 15:03 16:03 17:03
Hotel Putnik 9:06 10:06 11:06 13:06 15:06 16:06 17:06
Žica Sunčana d. 9:10 10:10 11:10 13:10 15:10 16:10 17:10
Zoned 9:13 10:13 11:13 13:13 15:13 16:13 17:13
Mujen 9:15 10:15 11:15 13:15 15:15 16:15 17:15
Jasle 9:17 10:17 11:17 13:17 15:17 16:17 17:17
Čajetinska česma 9:19 10:19 11:19 13:19 15:19 16:19 17:19
Kraljevi Čardaci 9:21 10:21 11:21 13:21 15:21 16:21 17:21
Srebrna planina 9:23 10:23 11:23 13:23 15:23 16:23 17:23
Glog – Milmari 9:25 10:25 11:25 13:25 15:25 16:25 17:25

Telefon za kontakt: +381629329700
Cena jedne vožnje: 350 dinara
Povratna karta: 600 dinara

Comments

  • No comments yet.
  • Add a comment

    Apartman Ema – smeštaj blizu gondole

    povoljno, apartman opremljen u planinskom stilu, do 4 osobe, kuhinja, kupatilo, peškiri i posteljina, parking, skijašnica...Apartman Ema Brzece - smestaj blizu gondole, povoljno

     

    Apartman Nina – smeštaj KOD GONDOLE, idealno za skijaše

    POVOLJNO, moderan novi apartman sa kaminom, 4 zvezdice, sa spavaćom sobom, za 6 osobe, ski ormarić, parkingApartman Nina Brzece - smestaj kod gondole, povoljno